Onelife internetinė parduotuvė – tai Švenčionių vaistažolių fabriko produktų namai.

Švenčionių vaistažolėse susipina senosios žolininkystės tradicijos, naujausios gamybos technologijos ir mokslininkų žinios bei patirtis. Kokybė – svarbiausias Švenčionių vaistažolių prioritetas. Įmonė nuolat siekia gerinti vartotojo patirtį, nudžiuginti naujais, išskirtiniais arbatų skoniais, ieško naujų formulių ir sudėčių maisto papildams bei atrenka aukšiausios kokybės kavą jūsų kasdienai. Mūsų aukštą kokybę užtikrina ISO22000, ISO9001, GMP, HACCP (RVASVT), EkoAgros sertifikatai, tvirtinantys, kad įmonės gamybos procesai ir jums tiekiami produktai yra saugūs, patvirtinti specialistų ir atitinkantys aukščiausius reikalavimus.

„Švenčionių vaistažolės“ gavo sertifikatą „Aš gaminu žalią energiją“! Mūsų įmonė, siekdama prisidėti prie ekologinio gyvenimo būdo, savo veikloje naudoja tik atsinaujinančią energiją. Esame įsipareigoję rūpintis aplinka ir puoselėti tvarumą.

Puoselėdami žolininkystės ir arbatos tradicijas stengiamės, kad mūsų gausus asortimentas būtų lengvai pasiekiamas kiekvienam žmogui, o produktų kainos – geriausios, nes tik tokias galime pasiūlyti perkant tiesiai iš gamintojo. Bendradarbiaujant su patikimais partneriais, savo asortimente siūlome ir kitų jūsų kasdienybei reikalingų produktų: sirupų kavai ir koncentratų šaltiems gėrimams gaminti iš Italijos, natūralų mineralinį vandenį iš Sakartvelo, kavos kapsulių, tinkamų populiariausiems Dolce Gusto bei Nespresso kavos aparatams ir kt.

Taip pat Onelife siūlo sprendimą verslams, norintiems pasirūpinti savo biuro užkandžių ir virtuvėlės produktais, pradžiuginti savo darbuotojus dovanomis ar apsirūpinti reikalingiausiais raštinės bei biuro reikmenimis. Vienoje vietoje rasite viską, ko gali reikėti jūsų biuro gyvenimui su specialiomis įmonėms pritaikytomis kainomis.
Pripildyk savo kasdienybę gardžiais skoniais, padėk savo sveikatai ir grožiui kartu su Onelife!